streda 6. februára 2013

Recenzia č. 1 - Šampóny

Dnes sľúbená recenzia. Radšej by som to nazvala odporúčanie ako recenzia ale to je asi jedno :D. Ja osobne mám strašne dlho problém s mastnými vlasmi a teda aj so šampónmi.Vlasy si umývam každý deň a okrem toho že je to dosť únavné vlasom to ani veľmi neprospieva. Vyskúšala som množstvo šampónov a teda som sa rozhodla poradiť alebo aj odradiť od niektorých z nich.

1. Korres - pre mastné vlasy - je na 84,5% prírodný a pekne vonia, to je ale asi tak všetko. Vlasy som mala mastné už na druhý deň ako pri obyčajnom šampóne. Je dosť riedky a druhý krát by som si ho určite nekúpila. Z tohto môjho výberu bol najdrahší a priznajme si že od drahších vecí očakávame aj väčší účinok. Moje odporúčanie : Nekupovať - zbytočne utratené peniaze 

2. Oriflame - nature secrets- pre mastné vlasy - tento šampón bol pre mňa príjemným prekvapením. Vlasy som mala ako čerstvo umyté dva celé dni čo síce nieje žiadna sláva ale pre mňa je to dosť veľký úspech a zatiaľ mi to stačí. Vlasy po ňom navyše dosť dlho voňajú čo nieje zvykom každého šampónu. Dostala som ho na Vianoce takže nemám predstavu koľko stojí ale predpokladám že to nebude nejaká strašná suma. A za ten účinok to určite stojí.
Moje odporúčanie : Určite kúpiť - ak má niekto taký problém ako ja tak vrelo odporúčam

3. Schauma - cotton fresh - pre mastné vlasy - nula bodov. Pri tomto šampóne som mala vlasy mastné ešte v ten deň ako som si ich umyla. Pri obyčajnom šampóne (určenom pre obyčajné vlasy nie pre rýchlo sa mastiace) mám vlasy mastné zvyčajne až po celom jednom dni no tu som mala už asi po necelom dni.
Moje odporúčanie : Absolútne nie - neviem prečo sa tento šampón vôbec volá proti mastným vlasom

4. All about shine - pre mastné vlasy z Tesca - Z môjho výberu je najlacnejší ale nieje vôbec na zahodenie. Vlasy som nemala síce "čerstvé" celé dva dni ale ten druhý deň sa dal aspoň vydržať a nebolo to také tragické. Nevonia síce najlepšie ale myslím že sa oplatí vyskúšať.
Moje odporúčanie : Určite stojí sa kúpu nič tým nestratíte

Dúfam že som niekomu kto má podobný problém ako ja pomohla a dajte vedieť ak máte aj vy nejaké dobré typy na šampóny :D 

Zatiaľ sa majte :)

2 komentáre:

  1. díky za tipy :) mojí mamku trápí mastné vlasy, tak ji doporučím ten šampon z oriflame :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ja som mala teraz vzorku korres, a velmi super bol, použila som ho bez balzamu a bola som uplne unesená!

    OdpovedaťOdstrániť