sobota 18. augusta 2012

Favorites of summer

Cez leto som nazbierala pár super vecí tak som si ich chcela takto skompletizovať :)

 top s limčekom - zara, krátky top - asos, dlhé náušnice - h&m, náhrdelník a náušnice - po mamine
- Ten náhrdelník a náušnice mamina dostala keď mala asi 18 strašne sa mi páčil tak som si ho od babky ktorá starostlivo všetko odkladá vypýtala. Už len nájsť vhodnú príležitosť kam si ich dať:). Top s limčekom som okukávala ešte dáávno keď bol v novej kolekcií. Nekúpila som si ho a počkal si na mňa v zlavách:) 
 pletené sako - stradivarius, kly - pimkie, rifle - cheap monday zo sekáča
-Takéto sako som chcela už dávno. Mala som vybrané v zare ale keď som objavila toto bolo rozhodnuté:D. Rifle som objavla v sekáči za euro ! museli byť moje aj keď majú malú trhlinku mama všetko opraví :)
 sukňa - zara, balerínky - tally wejl, kríž - po babke
-Milujem palmy ale strašne:D počítač mám plný palmových obrázkov a podobne proste mi to evokuje leto čo je aj v 40 stupňoch moja najoblľúbenejšia časť roka. Krížik mám po babke a babke ho dal zase dedko :)
 topánky - zara, šaty, náušnice - h&m
- Hej palmy no. Potom čo neprišla na Slovensko do háem tá palmová košela som bola sklamaná ale počkali si na mňa aspoň šaty :) Topánky zo zary čo k nim dodať sú dokonalé strašne vysoké a dúfam že sa v nich nezabijem :D
sukňa - h&m, čipkovaný top - stradivarius, ear cuff a náušnice - DIY
- Sukňu som si kúpila vtedy keď som si bola istá že idem na vysokú a že budem teda potrebovať nejakú slušnú sukňu na skúšky :D keďže táto je po kolená je ako stvorená. No a tento top je top pretože je to veľkosť XL a vôbec mi to nevadí :)

Majte sa krásne :)

9 komentárov: